-
Freelance Web Tasarımcıyla Çalışmanın Yararları

Web sitenizi oluşturmak veya Güncellemek için Freelance web tasarımcısıyla çalışmanın birçok faydası vardır.Freelance Web Tasarımcı genellikle kendi başına çalıştığı için, geleneksel bir web tasarım şirketinden çok daha esnekdir.

Web sitenizi oluşturmak veya Güncellemek için Freelance web tasarımcısıyla çalışmanın birçok faydası vardır.Freelance Web Tasarımcı genellikle kendi başına çalıştığı için,

geleneksel bir web tasarım şirketinden çok daha esnekdir. Yeni bir web sitesi veya mevcut sitenizde bir güncelleme için pazardaysanız, işi yapması için bir freelance web tasarımcıy ile çalışmak en iyi seçeneğiniz olabilir.

hem maliyet olarak uygun hemde kurumsal firmalar gibi her isteğinize ücret çıkarmak yerine çözüm bulabilmek için esnekler sürdürebilmektedir. Freelance Web Tasarımcıyla Çalışmanın Yararları Sizin için 5 maddede açıkladım .

#1 – Maliyet

Çoğu Freelance web tasarımcısı, evlerinin dışında çalıştıkları için daha az genel giderlere sahiptir. Genellikle bir  Freelance web tasarımcı, bu birikimlerini müşterilerine aktarabilir ve yine de iyi bir gelir elde edebilir. Bir Freelance web tasarımcı ile  çalıştığınızda, maliyet açısından çok avantajlı olacağınız kesin.

#2 – Hız

Bir Freelance web tasarımcı, büyük bir tasarım firmasından daha hızlı karar verir ve hareket eder. Koordinasyonu yapan tek bir kişi olduğunda tasarım revizyonları daha hızlı gerçekleşir. Ve Freelance web tasarımcı kendi saatlerini belirledikleri için, projenizi zamanında bitirmek için uzun saatler çalışma olasılığı vardır. Sadece güzelce sorduğunuzdan emin olun!

#3 - Tutarlılık

Çoğu Freelance web tasarımcı, web sitenizi oluştururken birçok farklı şapka takar. Bu, grafik tasarım, metin yazarlığı, fotoğrafçılık, Web tasarımı ve daha fazlasını içerebilir. Web sitenizin tüm yönleri üzerinde çalışan bir kişi, sitenizin tasarımını ve tonunu tutarlı tutmanıza yardımcı olabilir. Bir web sitesinin gerçekten çalışması için çeşitli bölümlerin hepsinin birlikte iyi çalışması gerekir. Bir siteyi bir araya getiren tek bir kişi, bunun gerçekleşmesine yardımcı olur.

#4 – İletişim

Bir serbest çalışanla çalıştığınızda, birkaç farklı departmanla değil, belirli bir kişiyle ilgilenirsiniz. Bu genellikle daha doğrudan iletişim ve müşteri için daha az güçlük anlamına gelir. Buradaki anahtar, serbest çalışan adayınızın ilk iletişim aşamasında telefon görüşmelerinize ve e-postalarınıza yanıt verdiğinden emin olmaktır.

#5 – Kalite

Hem serbest çalışanlardan hem de kreatif ajanslardan alacağınız tasarımların kalitesi önemli ölçüde farklılık gösterecektir. Yaptıkları işi beğenip beğenmediğinizi görmek için her zaman herhangi bir ajansı veya serbest çalışan portföyünü kontrol ettiğinizden emin olun. Web tasarım dünyasında, işin büyüklüğü ile teslim edilen işin kalitesi arasında bir ilişki yoktur. Bazı büyük web sitesi tasarım firmalarının korkunç portföyleri var.

Bir serbest çalışandan veya bir ajanstan aldığınız kalite, büyük ölçüde kuruluşun veya bireyin doğasına bağlıdır. Büyük bir şirket veya kuruluştan daha düşük maliyetle daha kaliteli bir web sitesi sunacak bir serbest tasarımcı bulmak kesinlikle mümkündür.

Özet

Freelance web tasarımcısı ile çalışmanın birçok faydası vardır. Geleneksel tasarım şirketlerinin uzman ekipleri sunduğu yerlerde,Freelance web tasarımcı sitenizin tüm yönleri üzerinde kendi başına çalışabilir.  azaltılmış genel giderleri ve esnek programı, deneyimli bir tasarım firmasından beklediğiniz kaliteden ödün vermeden daha az maliyetli ve daha hızlı tamamlanan projelerle sonuçlanabilir.

Sizde Freelance web tasarım sektöründe profesyonel bir destek ve iş fikrinizi bir an önce aktif etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz diyebilirim.  

Sizde profesyonel olarak web tasarım hizmetinden yararlanmak isterseniz, işinde ehli ve öz verili freelance web tasarımcı Burhan korkmaz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Anasayfaya Geri Dön
Blog

En Son Yazılarım

Web sektöründeki önemli gelişmeler,dijital pazarlama ipuçları ve yazmaya değer
gördüğüm diğer yazılarıma buradan erişebilirsiniz.

-

İletişim Bilgilerim

Aşağıdaki Form ve İletişim bilgileri ile bana ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

GSM: +90 546 415 07 04

Adres

Esenler Tuna Mah 724 sok .N:20 D :8 Esenler/İSTANBUL

E-Posta

info@burhankorkmaz.com.tr

Hemen Ara

WhatsApp